Hoteli ofron zgjedhje në llojet e dhomave, përfshirë këtu

De Lux
Suite
Lux
Standarde

Dhomat

Në to ju mundë te gjeni sauna, xhakuzi, hidromasazh, kaminë etj.
Te gjitha dhomat janë moderne dhe të pajisura me TV kabllor, mini bar, telefon, internet, dvd, radio,tharëse flokësh, mobileri të rehatshe dhe pastërti maksimale.

Taxat , shërbimet dhe mëngjezi janë të përfshira.

Fëmijët nën moshen 7 vjeç qëndrim pa pagesë në dhomën e prindit të tyre.